Kamileo – Pracownia Krzysztof Trzópek (dawniej Tadeusz Smuła) jest firmą rodzinną z ponad 40 letnią tradycją. Specjalizujemy się w kamieniarstwie sakralnym, świadcząc usługi w zakresie projektowania i wykonania nagrobków, grobowców oraz tablic napisowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi związane z naprawami grobowców, wykonywaniem napisów oraz inne prace kamieniarskie.
Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny poszukując wspólnie z klientem najlepszego, a nie najdroższego rozwiązania. W naszej pracy wykorzystujemy jedynie materiały i kamienie najwyższej jakości, zawsze dokładając starań dla pełnej satysfakcji klienta. W celu załatwienia niezbędnych formalności, występujemy w Państwa imieniu przed Zarządem Cmentarzy Komunalnych, za co nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat.
Dbałość z jaką wykonujemy naszą pracę owocuje tym, że wykonane przez nas usługi są zawsze terminowe, a udzielana gwarancja – długoletnia. To wszystko sprawia, iż będąc pewnym satysfakcji klienta na poczet naszych prac nie pobieramy zaliczek.

O rzetelności naszych usług niech świadczy fakt przeszło 40 -letniego pozostawania na rynku, zadowoleni klienci oraz wielokrotne wyróżnienia.